Zespoły

Sexy SuicideSexy Suicide – polski zespół muzyczny, wykonujący muzykę synth/pop/industrial opartą na brzmieniach starych instrumentów elektronicznych. Tworzą go Marika Tomczyk oraz Bartłomiej „Poldek” Salamon. W 2014 wydali własnym sumptem debiutancką płytę pt Midnight stories. W 2016 roku ukazała się ich druga płyta Intruder. Grupa zagrała między innymi na festiwalu Young & Cold w Augsburgu, Off Festiwalu w Katowicach oraz Castle Party w Bolkowie.

 

the_pau_1The Pau – to solowy projekt autorskich kompozycji Pauliny. Na koncertach występuje z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Czasami mocniej, czasami lżej. Pierwszy koncert The Pau odbył się w styczniu 2015 i od tego czasu zagrała ponad sto koncertów. Uczestniczyła jako support w trasie koncertowej zespołu Organek. Wystąpiła na kilku festiwalach. Podczas koncertów wykonuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Ku”

 

PMS

PMS – DIY grrrlzband. Co to znaczy? Że żaden stwórca ich nie stworzył, same się stworzyły (przy pomocy Lucciola Ladies Rock Camp). Grają feministyczny pop-punk z domieszką melancholi i i humoru.

 

 

 

Cukier

CUKIER – cztery dziewczyny i ich słodko-gorzkie piosenki o problemach dużych i małych, o miłości wakacyjnej, o kasie, co płynęła jak życie i nieczynnych bankomatach. Piosenki wyśpiewuje Lamia, co głos ma jak szatan, a przygrywają Mańki i Kisiel. Zespół powstał na obozie Lucciola Ladies Rock Camp w Nowicy. ”

 

 

LA – zespół muzyczny grający muzykę wymykającą się standardowym definicjom. Siłą formacji są teksty utworów oraz stylistyka używania instrumentów w sposób oryginalny, wprowadzająca nastrój psychodeliczny. Zespół występował na scenach lokalnych wzbudzając szerokie zainteresowanie jako swego rodzaju kuriozum.

 

 

Pigs Can Fly – młody zespół z Krakowa, powstały na Karioka Rock Camp w sierpniu 2017 roku.Trzy 17-letnie dziewczyny z 15-latkiem na perkusji tworzą muzykę o jeszcze niezindyfikowanym stylu – w pograniczach alternatywnego, indie i funk rocka.

 

 

 

Andrzej – zespół tworzą nastolatki, które się spotkały na obozie Karioka Girls Rock Camp.