Transsmisja 2017

transmisja-2017-cover-fb

Kobieca Transsmisja po raz dziewiąty!

Kobieca Transsmisja po raz dziewiąty!

Wydarzenie potrwa 3 dni, tradycyjnie już w ostatni weekend listopada (24 do 26 ).Jak co roku Transsmisja nagłaśnia obrzeża, omijając główny nurt, w tym roku zaprezentuje też zespoły powstałe podczas rockowych warsztatów Karioka Girls Rock Camp i Lucciola Ladies Rock Camp. Pierwszego wieczoru w Warsztacie dziewczyny zagrają punkrocka! Na scenie pojawią się: Sexy Suicide, The Pau, PMS, LA, Cukier, Pigs can fly, Andrzej.Kolejnego dnia w Hevre transsmisyjne andrzejki DJ.
Za zastawionym elektroniką stołem DJ-skim pojawią się: Królowe Bitu, Anna Trivella, ETA Hox i Los Duos KARAgos.

Kobieca Transsmisja to również warsztaty i jak co roku warsztat białego śpiewu poprowadzi Joanna Słowińska, warsztat tworzenia piosenek Duśka ZuoZone i Kasia Sobolewicz i warsztat klejenia bitów Anna Trivella.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Zobacz program TUTAJ!

Dziewczyny o Kobiecej Transsmisji

„Kobiece wymyślanie i wspólne realizowanie pomysłów jest zawsze pełne energii i tego specyficznego klimatu sekretów z podwórka. Hej, mamy pomysł, ale cicho sza: powiem ci na ucho, że wymyśliłam super festiwal dla kobiet. A ty się dołączysz, dołączą się też inne dziewczyny. Zrobimy coś RAZEM, to będzie tajemnica. A potem spotykają się, kombinują i naradzają. Jest wiele śmiechu i najbardziej dziwnych pomysłów. Aż w końcu przychodzi czas na realizację idei.
I nagle włącza się tryb profesjonalizmu i koncentracji. Z emocji rodzi się siła, która zatacza coraz szersze kręgi i zagarnia nowe osoby. To taka Transmisja Dziewczyńskich Danych, najlepsza na świecie terapia dla kobiet nie wierzących w swoje możliwości. Warsztaty, koncerty, spotkania i knucie – po kilku dniach wszystko jest wiadome: jeśli rewolucja nadejdzie, to zrobią ją dziewczyny!”

Sylwia Chutnik

„Mentoring is essential in the arts. What better way to introduce you women to music, than lady fest where they can show their talent and collaborate with other like-minded women?!”

Rykarda Parasol
Organizatorzy
Ewa Langer
basistka Transloli i PRL-u, współtwórczyni Karioka Girls Rock Camp – obozu rockowego dla dziewczynek i Lucciola Ladies Rock Camp – obozu rockowego dla nieco starszych dziewczyn
Paulina Bisztyga
szansonistka, autorka tekstów, dziennikarka muzyczna
Leszek Gnoiński
dziennikarz, reżyser i autor kilku książek, między innymi o Kaziku i Myslovitz