Ruszają zapisy na Karioka Girls Rock Camp Kraków 2017

karioka-girls-rock-camp-krakow

Już w sierpniu w Krakowie 16 nastolatek stanie się gwiazdami rocka!

Dzięki Karioka Girls Rock Camp nauczą się grać na gitarze elektrycznej, basie, perkusji oraz śpiewać, potem założą zespoły rockowe i zagrają koncert! Udział w obozie będzie darmowy a satysfakcja i przygoda – niezapomniane!

Karioka Girls Rock Camp to przygoda, nauka i trening osobowości. To projekt edukacyjny skierowany do nastolatek, które poprzez granie rock and roll’a stają się odważne, pewne siebie oraz nie wahają się marzyć i tych marzeń spełniać.

Wyobraźcie sobie tygodniowy muzyczny obóz dla nastolatek, gdzie nauczycielkami są pozytywnie zakręcone rockmenki, a dziewczyny mają szansę zbudować jedyną w swoim rodzaju wspólnotę w trakcie uczenia się gry na instrumencie oraz tego wszystkiego, co potrzebne jest do założenia zespołu.

Takie obozy robimy już od ponad dwóch lat! A dziewczyny, które na nich były uważają je za najważniejsze muzyczne doświadczenie w życiu.

Już w sierpniu Karioka odbędzie się po raz trzeci w Krakowie!

Obóz będzie darmowy dla szesnastu rockandrollowych dziewczyn w wieku 13-18 lat. Część z nich, jak za każdym razem, to będą dziewczyny z placówek opiekuńczo-wychowawczych, które nie miałyby szansy wziąć udziału w takim projekcie, gdyby nie Karioka.

Czego się można spodziewać na obozie?

Nauki gry na gitarze, basie, perkusji, śpiewu, opracowywania piosenek, pisania tekstów, projektowania plakatu i logo zespołu, ćwiczenia umiejętności scenicznych, aby podczas koncertu kończącego obóz zaprezentować je przed publicznością, ale też uczestniczenia w zajęciach dotyczących otwierających wyobraźnię i uruchamiających pewność siebie. Będzie się też można przyjrzeć się swojej tożsamości i rolom społecznym przypisywanym dziewczynkom i kobietom.

Kiedy, gdzie i dla kogo?

  1. Obóz odbędzie się w dniach 14-19 sierpnia w Krakowie.
  2. Zapraszamy nastolatki w wieku 13-18 lat.
  3. Wszystkie zajęcia będą trwały przez 5 dni po 8 godzin, szóstego dnia będzie miał miejsce koncert finałowy.
  4. Zapewniamy obiad w przerwie zajęć. Nie zapewniamy noclegów.
  5. Obozy organizuje Stowarzyszenie Kobieca Transsmisja z Krakowa.

Dlaczego ten rock camp nazywa się Karioka?

Bo była to najbardziej rockowa dziewczyna w latach 70-tych w Polsce – bohaterka kultowego serialu dla młodzieży „Stawiam na Tolka Banana”. Była zbuntowaną nastolatką, przywódczynią bandy chłopaków i grała na gitarze.

Aby zgłosić się lub zgłosić swoją córkę na obóz wypełnij formularz znajdujący się
NA TEJ STRONIE.