Rusza 6. Festiwal Kobieca Transsmisja

Kobieca Transsmisja VI Lady Fest w Małopolsce

13-18 listopada 2014

Festiwal Kobieca Transsmisja na stałe wpisał się do kalendarza imprez w Krakowie. Nikt już sobie nie wyobraża listopada bez koncertów kobiecych zespołów. I wyobrażać sobie nie musi, bo nadchodzi szósta edycja Kobiecej Transsmisji, która zapowiada się równie ekscytująco co poprzednie. W ciągu czterech listopadowych dni wybrane kluby Krakowa i Bochni wypełnią się ciekawymi koncertami, warsztatami i pokazami. Zaprezentują się zespoły i wykonawczynie z Polski, ale także z Niemiec i z Kenii. Po raz kolejny pokażemy, że damska scena ma moc i siłę przebicia. A zaczynało się sześć lat temu skromnie i niewinnie, aby przez lata przejść ewolucję do jednego z najważniejszych festiwali kobiecych w tej części Europy.

Miejsca w Krakowie: Piękny Pies – ul. Bożego Ciała 9, Kolektyw Dajwór – Caryca -ul. Dajwór 16, Re- ul. Św. Krzyża 4,Kino Paradox, w Centrum Młodzieży im. H. Jordana – ul. Krupnicza 38

Bilety na koncerty po 15-25 zł, Warsztaty: 5–20 zł – do nabycia w miejscach, w których odbywają się koncerty i warsztaty.

PROJEKT ZREALIZOWANY PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO