Warsztaty

Warsztaty prowadzone będą przez ekspertki z danych dziedzin, postaramy się pozyskać do współpracy osoby znane w swojej dziedzinie, które mogą stanowić dobry przykład dla innych kobiet.

Warsztat perkusyjny „Baby do garów”

Głównym założeniem warsztatów jest uświadomienie sobie obecności rytmu w codziennym życiu i związanymi z nim czynnościami. Dlatego też jedynymi instrumentami obecnymi podczas warsztatów są przedmioty użytku codziennego np. puszki, garnki, pokrywki, butelki, miotły itp. Podczas warsztatów będących istnym laboratorium rytmu, , uczestnicy biorąc czynny udział zapoznają się z tajnikami zarówno muzyki jak i teatru muzycznego. Warsztaty będą trwać dwie godz. z przerwą. Ich efekt uczestnicy zaprezentują jeszcze tego samego dnia. Warsztaty skierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn.


Warsztat „Freestyle rapping”

Zapraszamy wszystkie osoby mające chęć spróbować swoich sił na polu freestyle. W warsztacie wezmą udział m.in. wychowanki Ośrodka Wychowawczo-Opiekuńczego. Warsztat zostanie zwieńczony pokazem podczas „Gadającej Suki w Gadającym Psie” w Klubie Piękny Pies. Prowadzenie: Lena Rogowska i Asia Bordowa.


Warsztat „Jak założyć firmę, zespół rockowy lub wyjechać do Chin”

Warsztat inspirujący do spełniania marzeń i wcielania w życie śmiałych wizji.Oprócz opowieści w programie również parę kreatywnych ćwiczeń pobudzających do realizacji własnych marzeń.